Niewielkie wypukliny krążków międzykręgowych uciskające przednią powierzchnię worka

Dobry wieczór! czy wynik MR lędźwiowego odcinka kręgosłupa BEZ KONTRASTU o jest dokładny: - na poziomach VL2/VL3, VL3/ VL4 I VL4/VL5 niewielkie wypukliny kraxków międzykręgowych uciskające przednią powierzchnię worka oponowego i e niewielkim stopniu zwęzające światło otworów międzykręgowych dla korzeni nerwów rdzeniowych. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego 14mm, 12,5mm,12mm.Niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w postaci zaostrzeń krawędziowych trzonów. Stożek rdzenia bez widocznych zmian

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Opis MRI: jak wyżej, do interpretacji klinicznej,
Do pełnej oceny stanu ogólnego i neurologicznego, obciążeń, stosowanych leków, nastroju....
Pozdrawiam