Niewielkie zmiany w okolicy lewej skroni w badaniu EEG

Witam. Ostatnio wybrałam się do neurologa w celu zobaczenia wyników badania EEG. Wyszło mi, że wykryto niewielkie zmiany w okolicy lewej skroni. Lekarz przypisał mi lek - Lucetam. Pytanie tkwi w tym, że nie wiem czy to coś groźnego czy też nie? Czy zaleca się wykonanie tomografii bądź rezonansu?

Badanie EEG zostało wykonane z konkretnego powodu. ważne jest powiązanie objawów klinicznych z wynikami badań.
Badanie EEG jest jest tylko badaniem pomocniczym w diagnostyce padaczki. Padaczkę natomiast rozpoznaje się na podstawie objawów klinicznych, nigdy na podstawie samego wyniku EEG !!!!
Nigdy, ale to nigdy nie leczy się samego wyniku EEG jeżeli nie występują inne objawy kliniczne. Całkiem spory procent ludzi zdrowych ma odchylenia i nieprawidłowości w badaniu EEG.
Jeżeli wykryto zmiany ogniskowe należy zrobić badanie obrazujące, TK lub MRI.
Nie ma też powodu do leczenia Lucetamem zmian w badaniu EEG