Niezdolność do pracy a schizofrenia paranoidalna

Witam Choruje na depersonalizacje i derealizacje oraz na schizofrenie paranoidalną.Czy w zwiazku z tym istnieje podstawa do odwołania sie od decyzji zus.Chodzi o zamiane z częściowej niezdolności do pracy na całkowitą niezdolność.Dodam jeszcze że mój lekarz prowadzący doradził mi abym sie jeszcze wstrzymała z pracą.Nie wiem co mam zrobić?Moj stan nie pozwala mi na podjecie pracy na dłuższy okres czasu.

Aleksander Ropielewski

Oczywiście, że może Pani się odwołać od decyzji komisji, jednak jej decyzja jest niezawisła i nie ma pewności, że odwołanie zmieni ocenę finalną komisji odwoławczej.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, odwołać sie Pani oczywiście moze jednak nie umiem Pani powiedzieć jaka moze byc decyzja komisji. Niestety nie znam Pani historii choroby. Pozdrawiam