Niezłośliwy nowotwór jajnika lewego, pękniety torbiel jajnika lewego

20 czerwca miałam laparoskopie. Rozpoznanie niezlosliwy nowotwór jajnika lewego,pekniety torbiel jajnika lewego, cysta jajnika lewego,krwawienie do otrzewnej oraz objawy otrzewnowe. Zostałam wyczyszczona i na drugi dzień wypuszczona do domu. Mija prawie miesiąc od zabiegu. Jestem pod stałą opieką lekarza ale moje pytanie brzmi po jakim okresie może zostać zrobione usg kontrolne oraz kiedy mogę zacząć ponowne współżycie z mężem. Zapomniałam zapytać swojego lekarza. Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam , mam za mało danych co do przebiegu choroby abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie !!! Proszę omówić sprawę - choćby telefonicznie - z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski