Nieznaczne pogrubienie błony śluzowej zatoki szczękowej prawej

Witam!TK zatok:Nieznaczne pogrubienie bł.śl.zatoki szczękowej prawej.Kompleks ujściowo-przewodowy prawy niedrożny z powodu pogrubienia bł.śl. przyśrodkowej ściany zatoki szczękowej,lewy o upośledzonej drożności z powodu niewielkiego skupiska tk.miękkiej pomiędzy przyśrodkową ścianą oczodołu,a wyrostkiem haczykowatym.Znaczna pneumatyzacja głowy małżowiny nosowej środkowej po stronie lewej(18x17x12)z zachowaniem drożności przewodów słuchowych.Czy będzie konieczna operacja?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może wystarczający będzie odpowiedni zabieg niekoniecznie operacyjny. Proszę udać się do otolaryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Nie wiem sam oceniam TK. Ten opis jest błędny, radiolog myli ciągle strony lewą z prawą i jeszcze te przewody słuchowe???????!!!!!!! Idź do tej pracowni niech poprawią opis i opieprz.