Nieżyt nosa po zatokach i bólach głowy

Witam jakiś czas przed wakacjami byłem chory na zatoki ból głowy itp. wydaje mi się e tego nie doleczyłem, ponieważ lipiec sierpień i wrzesień 2016 r. miałem nieżyt nosa pierwszy raz w życiu nie mam polipów nie miałem tego nigdy wcześniej leki do nosa stosuję jak mam katar, ale tylko zalecane dawki i przez 4 dni czy to mogła być przyczyna tak jak powyżej albo wirus, albo alergia sam jestem studentem medycyny w lublinie i moje podejrzenia mogą być słuszne już tego nie mam pozdrawiam.

Kolego. Z powodu zapalenie zatok, głowa z reguły nigdy nie boli. Jest to przekłamanie z reklam TV niektórych leków. Operuję zatoki od 40 tu lat to wiem co mówię. Ja wiem , że lekarze rodzinni i o zgrozo większość laryngologów przychodnianych, każdy ból głowy leczą antybiotykami jako zapalenie zatok. To jest polska paranoja!.Jestem lubelakiem od urodzenia i ukończyłem najlepszą na świecie AM w Lublinie. Pozdrawiam