Niska densyjność istoty białej w obu półkulach
Moja mama ma raka pluca pr. Zrobila ostatnio TK glowy .Wynik:Nie uwidoczniono zmian ogiskowych ani obrzekowych.Zwraca uwage niska densyjnosc istoty bialej w obu polkulach mozgu i bardziej zaznaczonykontrast miedzy istoyta biala i szara.Obraz sugeruje chorobeistoty bialejPML.Asymetria tt.kreg.odmiana rozwojowa. Zwapnieniaw wewn.czaszkowych odc.tt.szyjn.wewn.

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję wykonanie badania MR w celu potwierdzenia diagnozy i kontakt z neurologiem i onkologiem. Bardzo możliwe, że zmiany chorobowe są wynikiem leczenie onkologicznego.