Niska temparatura ciała, wysokie ciśnienie i puls oraz szybkie męczenie się przy zakażeniu gronkowcem złocistym

Witam, chorowałam dość często (kilkanascie razy w roku) objawy to kaszel, ból gardła, katar, lekarze diagnozowali zapalenie krtani, wówczas wybrałam się do laryngologa, który skierował mnie na wymazy z gardła i nosa, okazało się, że mam gronkowca złocistego, dostałam autoszczepionkę, aczkolwiek wciąż mam niska temp ciała, wysokie ciśnienie(ok.150/90) i wysoki puls(ok.100), męczę sie po przejsciu dosłownie 10m i boli mnie w klatce piersiowej, do tego zawroty głowy. co powinnam zrobic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na choroby układu sercowo-naczyniowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki kardiologicznej.