Niska temperatura przed miesiączką

witam serdecznie moja dziewczyna przed miesiączką miała temperaturę 36,6, 36,8, aż skakała do 37,5 i ma przepisane tabletki vibin i dziś o 5 nad ranem dostała miesiączkę i temperatura była 35,9 potem 36,6 a teraz ma 36,9 czy temperatura powinna spadnąć po miesiączce jak skończy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pana partnerka ma przepisane tabletki Vibin, pierwszą tabletkę powinna zażyć pierwszego dnia miesiączki. Temperatura jest prawidłowa - nie ma powodów do niepokoju.