Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niski poziom hormonów płciowych

Witam, mam bardzo niski poziom hormonow plciowych(ledwo lapia sie normy) i zatrzymal mi sie okres po odstawieniu cyclo progynovy. Czuję sie cieżko, jestem spuchnięta, mam ogromy cellulit wodny, poszerzone żyły i czuje sie fatalnie. Czy to ma związek z hormonami? Ginekolog poradzila mi cyclodynon i oczekiwanie na przyjscie naturalne okresu. Tabletki biore juz 2 opakowanie i nie widze poprawy. Prosze o porade.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży

Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Proszę przyjmować zalecony przez ginekologa preparat i cierpliwie poczekać na efekty. Jeśli nie pojawią się w ciągu najbliższych 2 cykli, proszę ponownie udać się do dr prowadzącej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy