Niski poziom limfocytów w badaniu krwi obwodowej

Niski poziom limfocytów w badaniu krwi obwodowej.Witam, jestem kobietą lat 24, dwa dni temu miałam silne wymioty treścią zastoinową i żółciową oraz dreszcze i wysoką gorączkę. Na KOR-e zrobiono mi morfologię. Zaniepokoiła mnie liczba limfocytów: 0.3*10^9 (norma 1.0-3.5) %limfocytów 3.4% (norma 20-40%). Czy to normalne podczas podejrzenia infekcji wirusowej, skoro nikt z personelu nie zwrócił na nie uwagi? Myślałam ze podczas infekcji poziom limfocytów wzrasta. Dziękuję za odpowiedź

Może tak być. Sugeruje kontrolę po 2 tyg. Jeśli się powtórzy to Synevo na Rzeczpospolitej pod hasłem limfocyty Cd57 robi cały panel limfocytów. Można dokładniej zobaczyć o co chodzi