Niskie ciśnienie i wysoki puls i osłabienie

Witam. Moj problem polega na niskim cisnieniu ok 90/60 i wysokim pulsie ok 160..byłam z tym w szpitalu, echo dobre, holter arytmia, migotanie przedsionków,ekg wysiłkowe po 3 min tetno 180, reszta badan bez odchylen od normy,gastroskopia ok magnes, potas tarczyca itd ok, psychiatra wykluczyl nerwice..zostałam wypisana bez lekarstw bez diagnozy..kazdy najmniejszy wysiłek powoduje wzrost tetna bole i pieczenia w mostku,nie mam siły,zwykłe czynności sprawiają mi trudnosc..prosze o porade..

Proszę się pilnie skontaktować z kardiologiem - zapewne wymaga Pani leków zwalniających rytm serca oraz rozważenia przywrócenia rytmu zatokowego. Czynność komór w przebiegu migotania przedsionków nie powinna przekraczać 110/min. W przypadku utrzymywania się wysokich wartości tętna rozwija się tachykardiomiopatia - czyli niewydolność serca spowodowana arytmią.