Powtarzająca się arytmia trwająca nawet 36 godzin

mam arytmie serca leczę się u kariologa przeszło 2 lata mówię mu zawsze przy wizycie że arytmia powtarza się zależy do miesiąca 1 albo 3 razy w miesiące i trwa od 17 do 26 godzin niekiedy występuje łagodna tz. ciśnienie troch niższe , a niekiedy ciśnienie jest bardzo wysokie a bicie serca powyżej 100/min dzisiaj też mam arytmie łagodną ale już trwa 36 godz proszę o poradę.

Szanowny Panie - niestety nie uściślił Pan rodzaju swoich zaburzeń rytmu serca. Jest ich bardzo wiele : nadkomorowe zaburzenia rytmu ( np. migotanie przedsionków, czy np. arytmie w zesp. preekscytacji) lub komorowe zaburzenia rytmu ( np. pojedyncze ekstrasystolie komorowe) Do każdego z zaburzeń rytmu podchodzi się inaczej, stosuje inne leki. Dopóki więc nie uściśli Pan swojego pytania trudno będzie udzielić Panu konkretnej odpowiedzi.