Niskie libido i bolesne stosunki

Jestem mloda ale mam bardzo słabe libido i bolesne stosunki- brak przyczyn anatomicznych i infekcji. Ginekolog zapisał mi dhea i jest dużo lepiej, czuje się świetnie, biorę codziennie 12,5 mg (na czas okresu przestałam) ale w tym miesiącu okres trwał tydzien 5 dni plamienia. Czy to może być spowodowane dhea? Lekarz ma urlop, na wizyte musze poczekac- czy mogę nadal brać dhea? Czy dhea zmniejsza działanie Mireny? Dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę aby powodował spadek działania mireny. konieczna konsultacaj ginekologiczna.