Niskie poziomy leukocytów po leczeniu nowotworu złośliwego nasady języka

Rok temu moj maz zakonczyl leczenie nowotworu zlosliwego nasady jezyka. Po usunieciu guza i wezlow na szyi i nastepnie radiochemioterapii jest ok. Maz pracuje i czuje sie b.dobrze. Wyniki tez dobre oprocz ciagle za niskich leukocytow . Tuz przed choroba, w trakcie i zaraz po leczeniu byly wyzsze (3,5), a obecnie 2,7. Czy to moze byc skutek naswietlania?

Raczej nie jest to skutek naświetlania jesli bylo ono przeprowadzone lokalnie , prosze udac sie na badanie kontrolne do onkologa prowadzącego, zż