Nitka w jamie ustnej po zabiegu usunięcia ósemek

Otóż wczoraj (25.08) miałam usuwane osemki, cała prawa strona. Wieczorem kiedy chciałam zjeść jogurt czułam jaka nitkę zapewne to szew dzis jest tak samo, czy to jest ta końcówka od szwa? Zamierzam jutro wybrać sie do tego lekarza, czy ona mi to jakos skróci?

Witam. Zwykle w jamie ustnej zakłada się szwy rozpuszczalne, które same wypadną w odpowiednim czasie. Jeśli bardzo przeszkadzają nitki, to można je oczywiście skrócić, lecz wtedy grozi wcześniejsze rozwiązanie się ich