Co może oznaczać silny ból i opuchlizna po zabiegu usunięcia ósemek?

Witam. Dziś jest trzeci dzień od usunięcia ósemek. Zabieg był przeprowadzany pod narkoza i usunięto mi cztery żeby mądrości. Nie wiem za bardzo, czy zabieg był problamatyczny, ale z tego co pamietam po zdjęciu RTG to dolna lewa ósemka miała korzeń blisko nerwu, a dolna prawa ósemka była zatrzymała w pozycji poziomej względem innych zębów. Aktualnie jeśli chodzi o lewa stronę mojej twarzy to ból i opuchlizna pomału schodzi, utrzymuje się tylko mrowienie i tak jakby brak czucia i połowie dolnej wargi i brodzie. Ale jeśli chodzi o prawa stronę to mam wrazenie, ze z każdym dniem boli bardziej. Jestem mocno opuchnięta, mam siniaka, nieprzyjemny zapach z ust, mocno boli również, gdy przelykam ślinę. Boje się, ze mogą to być jakieś komplikacje . Czy to normalne ?

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl