Nocne karmienia 6,5 miesięcznego niemowlęcia

witam. Jestem mama 6,5 miesiecznego synka.od porodu nie przespalam całej nocy. Syn budzi sie raz w nocy na mleko i jest wtedy naprawde głodny i zdarza sie ze obudzi sie jeszcze raz lub dwa bo chce mu sie pic lub cos mu sie śni. Przed snem wypija 180 ml mleczka z kaszka to jednak widocznie nie wystarcza na cała noc. Co zrobic zeby przesypial cała noc a ka razem z nim? W koncu Wyspana mama to szczęśliwe dziecko...

Aleksander Ropielewski

Jedyne wyjście to odsysanie mleka do butelki i próba karmienia przez inną osobę z butelki.

Z wyrazami Szacunku