Nowe badania kardiologiczne a komisja wojskowa

Witam, w dostałem wezwanie na komisję wojskową w przyszłym miesiącu. Mam wyniki badań kardiologicznych z początku 2013 roku ze szpitala dziecięcego, ale na wezwaniu jest napisane że wyniki nie mogą być starsze niż rok. Czy te wyniki zostaną przyjęte czy powinienem szybko poddać się nowym badaniom?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli są starsze niż rok to nie przyjmą. Proszę udać się do kardiologa.