Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mam szansę przejść wojskową komisję lekarską po operacji kolana?

WITAM SERDECZNIE PANA DOKTORA. MAM NA IMIĘ SYLWIA MAM 162 CM JESTEM ROK PO OPERACJI KOLANA NAWYKOWEGO ZWICHNIĘCIA RZEPKI W OBECNEJ CHWILI JEST WSZYSTKO DOBRZE NIE MAM ŻADNYCH PROBLEMÓW Z CHODZENIEM BIEGANIEM ITP CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ OD PANA DOKTORA CZY MAM SZANSE PRZEJŚĆ WOJSKOWĄ KOMISJĘ LEKARSKĄ? PROSZĘ O ODPOWIEDZ.
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jeśli operacja kolana się powiodła, nie występują żadne dolegliwości oraz nie ma Pani zakazu obciążania kolana to nie powinien być to argument do dyskwalifikacji przez komisję lekarską. W razie wątpliwości proszę udać się do specjalisty ortopedy, który na podstawie badania oraz historii choroby będzie mógł ocenić sprawność stawu kolanowego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy