Nowe szwy po korekcie uszu

Witam!Moje pytanie to prosba o porade do chirurga plastycznego.Ponad 10 miesiecy temu przeszlam korekte uszu.Pierwsze szwy zostaly mi zdjete 7 dni po zabiegu.Ale zostaly jeszcze jedne nie rozpuszczalne,ktore mialy byc zdjete po miesiacu.Gdy minelo1,5 miesiaca chcialam je zdjac to p doktor zakazal mi jeszcze zdejmowac bo stwierdzil ze mozna je zdjac dopiero po roku.Wydaje mi sie ze to zle bo minal juz prawie rok i one mi sie wrosly.Czy na nowo musze miec rozcinane i znowu zakladane nowe szwy?

Szanowna Pani,
Dziwne. Wszystkie znane metody plastyki uszu nie zakładają tak długiego trzymania szwów, czy operował Panią chirurg plastyczny?
Gdyż tylko odpowiednia wiedza i kompetencje pozwalają na wykonywanie operacji plastycznych a nie tylko same chęci.
Zapraszam do kontaktu
poprzez stronę www.drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej