Nowotwór IIIA, Adenocarcinoma G 2 ventriculi

Moja babcia miała wycięty nowotwór żołądka i kilka węzłów chłonnych. Otrzymuje chemioterapie i włączą jej radioterapię. Nowotwór IIIA, Adenocarcinoma G 2 ventriculi. Bardzo proszę mi wytłumaczyć jak choroba będzie przebiegać i jakie są rokowania. Na wypisie było jeszcze coś takiego: T3 N2 M0 Otrzymuje 5-Fu+LV s.1

Co do szczegółów trudno odpowiedziec nie znając zakresu operacji, warunków stwierdzonych podczas operacji. Z dostarczonych badań wynika, że leczenie jest prowadzone standardowo