Nowotwór złośliwy płaskonabłonkowy a zwapnienie w czwartej komorze

Witam :) Mam takie pytanie; Mój tata ma 68lat dwa lata temu wykryto u niego nowotwór złośliwy płaskonabłonkowy,nowotwór był wykryty bardzo szybko więc można go było usunąć laserowo i obyło się bez chemii i radioterapi. Teraz na kontrolnym tomografie okazało się,że jest zwapnienie w czwartej komorze (5mm) i lekarz powiedził aby to skonsultować z neurologiem. Niestety nic mi to nie mówi i jeśli mogę to proszę o krótki opis co to oznacza. Dziękuję i pozdrawiam. Lucyna D..:)

Wydaje się , że "nowotwór złośliwy płaskonabłonkowy,nowotwór był wykryty bardzo szybko więc można go było usunąć laserowo i obyło się bez chemii i radioterapi. " jest miejscowo złośliwy i zwykle łatwy w leczeniu
Opisywane " zwapnienia w czwartej komorze (5mm) ", to niezależne znalezisko.
Można skonsultować z NEUROLOGIEM, ale przypuszczam , że to znalezisko nie jest niebezp[ieczne.
Pozdrawiam