Nudności, ból głowy i ból brzucha oraz luźne stolce z krwią

witam. Nazywam sie patrycja i mam 19 lat ma problemy ze stolcem.. mianowicie czesto mam nudnosci bol glowy i boli mnie brzuch.. czasmi zalatwiam sie dobrze a w pewnym momencie mam odczucie skrecenia jelit i zalatwiam sie bardzo rzadkim kalem z duza iloscia krwi ktora caly czas sie leje... co to moze byc pomocy...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam jak najszybsze udanie się do lekarza rodzinnego celem skierowania do gastroenterologa i wykonania kolonoskopii i ewentualnie gastroskopii. Może to być np częsta wśród młodych osób choroba zapalna jelit. Pozdrawiam