Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nudności, bóle brzucha i brak apetytu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam Jakiś czas temu postanowiłam odstawić tabletki antykoncepcyjne. Jestem więc jeden dzień po odstawieniu i nie czuje się najlepiej. Pracuje na nocki i w pracy czułam brak sił oraz chęć na wymioty. Do tego ból w brzuchu jaki miewalam przed okresem zanim zaczęłam przyjmować antykoncepcję doustna. Na przerwie brak apetytu - sililam się by zjeść 1kanapke. Po powrocie do domu ból głowy i 38.1 na termometrze. Czy powinnam się martwić? Czy mogą to być zwyczajne skutki odstawienia? Proszę o odp.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Przebieg badania mammograficznego

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy