Nieobfite krwawienie z odstawienia podczas przyjmowania tabletek Naraya Plus

biorę pierwszy paczkę tabletek naraya plus dostałam plamienie między miesiączkowe lekkie ale jednak. Czym moze byc spowodowane mam sie martwić ?

Jeśli stosuje Pani tabletki prawidłowo, nie ma powodu do niepokoju. Zazwyczaj krwawienie z odstawienia jest mniej skąpe niż naturalna miesiączka. Ponadto w trakcie stosowania doustnej antykoncepcji, zwłaszcza przez pierwsze 3 miesiące, mogą występować plamienia poza tygodniem przerwy.