Nudności i krwawienia z nosa oraz niska temperatura ciała

Ostatnio dosyć często miewam nudności, w ciągu ubiegłego tygodnia zaczęły się krwawienia z nosa, lecz mało obfite, mam problemy ze snem jak i problem ze stawaniem na palcach i podnoszeniem rąk do góry jednocześnie, ponieważ od razu jest mi słabo i mam mroczki przed oczami. Chciałam wiedzieć czy ma na to wpływ moja temperatura ciała wahająca się od 35 do 35,5.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można wykluczyć wpływu osłabienia organizmu na opisywane dolegliwości, jednak stan ten wymaga kontaktu z lekarzem i wykonania podstawowych badan, w tym morfologii krwi i wykluczenia infekcji.