Nudności od miesiąca u córki a alergia
Witam moja córka od ok miesiąca ma nudności.Byłyśmy z tego powodu w szpitalu ale lekarze stwierdzili że taka jej uroda Miała rtg kl piersiowej ekg morfologię pełną mocz usg jamy brzusznej badał ją laryngolog.Ma stwierdzoną astmę oskrz. O od maja 2015 przyjmuje na stałe flixotide 125 2 razy dziennie i xzyzal 5ml 2 razy dziennie ma alergiczny nieżyt nosa ma uczulenie na kurz i roztocza .W badaniach w czasie hospitalizacji wyszło wysokie Ige całkowite lekarze zwalają wszystko na alergię

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Trudno jest mi udzielic pomocnej odpowiedzi bez znajomości wieku dziecka i przeprowadzenia badania. Opisywane objawy mogą być nietypowym objawem alergii. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z gastrologiem, który powinien móc wykluczyć przyczyny gastrologiczne dolegliwości córki.