Nudności, odbijanie i gazy

dzień dobry, od 2 miesięcy bardzo cierpię z powodu mocnych nudności, pustych odbić, gazów, przepełnienia pomimo braku jedzenia. Dodatkowo dostałem jakiegoś zapalenia w nosie (nie mogę mówić normalnie - mówię przez nos i chce mi się wymiotować). Czuję jak co chwilę powietrze przechodzi mi przez zwieracz żołądka i po wypiciu wody gazowanej mam problem z odbiciem. Lekarz przepisał mi Ziryd ale nie widzę poprawy. Jadam 3 posiłki dziennie ale jest to naprawdę wymuszone. Błagam o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.