O czym mogą świadczyć takie skoki ciśnienia?

Dzień Dobry, Mam 41 lat, dwa lata temu urodziłam dziecko, mały jest jeszcze na piersi. Od jakiegos czasu mam skoki cisnienia 153/90. Źle się wtwdy czuję jest mi słabo, jestem rozdrażniona, mam suche usta uczucie pragnienia i częstego korzystania z toalety... Co to może być... Pozdrawiam Kinga

Witam! Nie ma co dywagować, należy się przebadać fizykalnie z kompletem badań laboratoryjnych. Ewentualne podłoże emocjonalne można rozpatrywać po wykluczeniu spraw somatycznych. Powodzenia W. Łuczkowski.