O czym może świadczyć biała plama na policzku w wyniku badania RM?

Witam, Proszę o informację czy obraz rm jest poprawny jeśli na prawym policzku jest jasna plama wyraźna widoczna w każdym rzucie. Dwa lata temu miałam porażenie nerwu twarzowego i nadal mam dolegliwości typu częściowy niedowład i ból przy dotyku. Wczoraj miałam rm lecz nie mam jeszcze opisu. Bardzo niepokoi mnie ta plama, której nie ma na rm z przed dwóch lat. Niestety nie mogę wkleić tu tego obrazu, aby dokładnie pokazać o jaka plamę chodzi. Dziękuję za odpowiedź.

W ten sposób interpretacja obrazu jest niemożliwa. Proszę poczekać na opis rezonansu.

Jeżeli ma Pani dolegliwości typu bólu neuropatycznego proponuję włączyć leczenie. Ból tego typu się leczy.
Niedowład jest już utrwalony i pewnie niewiele już da się osiągnąć, choć net po 2 latach pracę nerwu można poprawić.