O czym może świadczyć ból głowy i uczucie zatkanego nosa?

Witam. Od ponad 3 tygodni strasznie boli mnie glowa i mam wrazenie zatkanego nosa, nie mam kataru czasami niewielkie krwawienia z nosa. Bola mnie takze szczęki. Z racji 17 tygodnia ciazy po wizycie u lekarza dostalam steryd do nosa i zlecenie robienia inhalacji plus domowe sposoby na przeziebienie. Niestety nic to nie pomaga, bol glowy jest ciagly i juz utrudnia funkcjonowanie...z maluszkiem wszystko dobrze ale nie wyobrazam sobie takiego bolu do konca ciąży...

Lek. Wojciech Zygmunt

Opisane przez panią objawy najpewniej świadczą o zapaleniu zatok przynosowych. Polecam udać się ponownie do lekarza. Prawdopodobnie konieczna będzie antybiotykoterapia. Pozdrawiam i życzę zdrowia.