O czym może świadczyć ból i dyskomfort po zabiegu cementowania kręgosłupa?

Moja mama miała wykonywaną zabieg cementowania kręgosłupa. Czy po trzech miesiącach od zabiegu nadal odczuwa ból i dyskomfort. Czy to normalne, czy powinna mieć przeprowadzana kontrolną diagnostykę?

do omówienia z lekarzami leczącymi ! Cementowanie wyjkonywane zwykle u osób ze zwyrodnieniem, , zmianami w kręgach . Pewnie też inne schorzenia?..Najważniejsza ocena objawów , stanu Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia, nastroju... wyników badań, leczenia etc... Pozdrawiam i zapraszam