O czym może świadczyć ból przy chodzeniu po operacji usunięcia wyrostka?

Tydzień temu miałam usunięcie wyrostka, i do dziś przy chodzeniu strasznie wszystko mnie rwie w dół , czy to normalne?

Najlepiej zgłosić się do kontroli u chirurga. Po operacji mogą się utrzymywać jeszcze przez kilka tygodni pobolewania podczas ruchów w okolicy operowanej ale powinny się zmniejszać. Trzeba skontrolować ranę czy nie zrobił się krwiak lub ropień. Nasilenie dolegliwości zależy też od metody operacji - czy była Pani operowana metodą klasyczną czy laparoskopowo.