O czym może świadczyć brak spadku wagi oraz wypadanie włosów przy niedoczynności tarczycy?

witam, mam insulinoopornosc i niedoczynnosc tarczycy. od trzech tygodni biore euthyrox 50 rano plus wieczorem glucophage, odstawilam rowniez cukier. zaczely mi wypadac wlosy a waga stoi w miejscu, a nawet otluszczenie ciala staje sie bardziej widoczne, pomimo cwiczen na silowni trzy razy w tygodniu. za dwa tyg mam znow wizyte u endokrynologa ale chcialam wczesniej wiedziec co robie zle bo wypadanie wlosow jest naprawde widoczne i brak spadku wagi niepokojacy. Co jest nie tak?

Niestety tak może być, to kwestia tez metabolizmu przy powyższych chorobach podstawowych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.