O czym może świadczyć drżenie ręki podczas podnoszenia przedmiotów?

Witam, mam problem z prawa ręka. Podnosząc kubek drży mi ręka i to tak, ze wylewa mi sie zawartość. Z lewa w sumie tez mam problem, jedząc zle mi podnosić widelec. Do jakiego specjalisty mam sie udać ? Mam 28 lat

Lek. Michał Lenard

Sugeruję w pierwszej kolejności skierować się do lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i w razie potrzeby zdecyduje o leczeniu, lub skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!