O czym może świadczyć nadmierna potliwość, zaniepokojenie oraz nierówne bicie serca?

Witam. Mam problem, a mianowicie zaczęło się około 2 miesiące temu trafiłam do szpitala z ciśnieniem 170/100, a tętnem 150. Prawodopodobnie po wypiciu napoju energetycznego (chodź nigdy wcześniej mi się tak nie wydarzyło, pijąc ten napój). W karcie wpisana tachokardia nieokreślona. Od tamtej pory nie tykam napojów energetycznych, a już około 4 razy przechodziłam przez podobny stan ale w mniejszym wymiarze tzn. Zaniepokojenie, potliwość stop i rąk, szybsze bicie serca. Dodatkowo jakiś dłuższy okres czasu co pare tygodni/tydzień czuje jak by serce nagle przestawało bić lub bije bardzo wolno i zaraz szybko, trwa to chwile. Dopiero w następnym tygodniu dopiero idę na badania. Ale zastanawia mnie ciagle czemu tak się dzieje. Pozdrawiam i dziękuje.

Witam, zasada jest tutaj tak: nie dignozujemy na podstawie opisu bo byłoby to niepoważne.
Z zaburzeniami, które Pani wymienia powinna się Pani udać najpierw do psychoterapeuty ewentualnie do psychologa, ale na pewno nie do psychiatry - przynajmniej na razie.
Pozdrawiam