Nierówne bicie serca i duszności

Witam.Majac 13lat pierwszy raz odczulam ze moje serce strasznie szybko bije,a jajak chcac wziac gleboki oddech nagle mnie zatykalo,nie moglam nabrac powietrza i czulam klucie w klatce piersiowej.Teraz mam 19lat,to wszystko wrocilo od kilku miesiecy co jakis czas to sie powtarza.Moje serce szybko bije bez powodu.Ot tak nagle.Jak trafilam do szpitala z torbielami jajnika mialam echo i ekg ale wszystko ok.Czesto mam dussnosci w ktorych dochodzi do omdlenia.Co mam zrobic.?Mieszkam w innym miescie

Prawdopodobnie objawy jakie Pani opisuje są natury psychosomatycznej, mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe, jednak diagnozę można postawić dopiero po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu. Proszę skontaktować się z psychologiem w Pani miejscu zamieszkania.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl