O czym może świadczyć prawogram w EKG?

Dzień dobry. Jeśli mam 26 lat i jestem otyła (z dużej niedowagi bmi <15 przeszłam do bmi 30) i do tej pory miałam normogram w ekg, a dziś wyszedł prawogram, jest się czym martwić? Co to może oznaczać? Dodam, że mam puls powyżej 100, nawet w nocy serce nie zwalnia.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy lekarza oglądał oba badania ekg? Proszę udać się do lekarza rodzinnego