O czym może świadczyć rozchodzący się, ciężki do zidentyfikowania ból po opukiwaniu żeber?

Witam, o czym może świadczyć rozchodzący się, ciężki do zidentyfikowania ból po opukiwaniu żeber, po prawej stronie. Ból przypomina ból żołądka, kiedy się w niego uderzy, ciężko zlokalizować. Jest to ból, który towarzyszy mi już dłuższy czas i raz jest bardziej uciążliwy, raz mniej. Chyba promieniuje na plecy. Wydaje mi się, że uciążliwość zwiększa się przy zwiększonej ilości gazów. Lekarz stwierdził IBS. Nie odczuwam innych dolegliwości, poza typowymi przy IBS.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.