O czym może świadczyć silny ból w prawym boku po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Czy jeśli w usuniętym pęcherzyku żółciowym nie było nowotworu tylko przewlekły naciek zapalny a został po nim długi kikut, to czy po 2,5 roku od operacji- przy silnych bólach w prawym boku może dziać się coś niepokojącego? W badaniach obrazowych niczego nie widać.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie badania zostały wykonane? sądzę że wskazana jest konsultacja gastroenterologa i decyzja o ecpw