O czym może świadczyć uczucie ucisku w głowie?

Witam od jakiegoś czsu czuję dyskomfort w głowie coś na podobieństwo ucisku w czole, skroniach, w płacie ciemieniowym niekiedy także z tylu głowy występuje to w momencie pochylania głowy lub gwałtownym ruchu niekiedy są to uciski w jednym miejscu a nie raz całej głowy niekiedy przeradzaja się te uciski w ból głowy czym może to być spowodowane ciśnienie mam wzorowe lekarz rodzinny niestety nie chce dać mi skierowania do specjalisty

Witam!
Wszystko wskazuje na zaburzenia nerwicowe. Proszą zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego - skierowanie nie jest potrzebne! Przebadają Panią, w razie potrzeby skierują na konkretne badania i w miarę potrzeby wdrożą odpowiednie leczenie: psychoterapię lub leki p/lękowe i psychoterapię.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.