O czym może świadczyć wybrzuszenie po artroskopii kolana?

Witam, 3 miesiace temu mialam artroskopie kolana lewego, jakos miesiac po operacji mialam silnie rozpracowywany miesien czworoglowy narzedziami po czym pozniej zauwazylam miekka kulke w okolicy srodowej uda, pozniej o tej kulce zapomnialam, 3 tygodnie temu mialam rekonstrukcje tego kolana, co za tym idzie nie mam praktycznie miesnia czworogłowego, mialam z niego przeszczep ale miesien wiadomo jak po operacji spadl, dzisiaj lezac i napinajac czworke zauwazylam wybrzuszenie na srodkowej czesci miesnia czworoglowego, po 1 operacji mialam bardzo posklejane miesien i mysle ze teraz tez tak moze byc, ale wybrzuszenie jest moze 4-5 cm i jest miekkie oraz da sie te miesnie przesunac, jednak gdy noga jest w spoczynku te miejsce jest wyczuwalnie twarde, co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena najlepiej przez lekarza wykonującego zabieg. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ortopedy, konieczna szersza diagnostyka
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.