O czym świadczą codzienne zawroty głowy w 9. tygodniu ciąży?

Jestem w dziewiątym tygodniu ciąży i prawie codziennie mam zawroty głowy. Czasami pobolewa brzuch i podbrzusze. Jest to dla mnie dość nerwowy czas i chciałabym się spytać co mogłabym wziąć na uspokojenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac Się do lekarza prowadzącego ciąże lub rodzinnego aby zalecił odpowiednie postepowanie