O czym świadczą głosy w głowie u 8-latki?

Witam, moja córka 8 lat ostatnio często skarży się na głos w głowie. Budzi się w nocy z płaczem że ktoś na nią krzyczy i wtedy nasze głosy tez słyszy jako przeraźliwie krzyki. Ma to dość często( 1-2 razy w tygodniu). Przy gorączce zdarza się to co noc. Czy mam się martwić?

Witam,

Jest to pytanie do specjalisty z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży. Ewentualnie na początek można skonsultować się z doświadczonym pediatrą.

Pozdrawiam.