Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Słyszę głosy ludzi i strzępki rozmów

Witam, mam 25 lat. Zdarza mi się, że np. idąc lasem, czy nawet osiedlem kiedy nie ma dużo ludzi - słyszę głosy. Zwykle jest ok 4 głosów damskich i męskich. To co słyszę to strzępki rozmów-jakby w kawiarni. Czasem głosy krzyczą. Bardzo rzadko się zdarza, żeby one mówiły bezpośrednio do mnie-jeśli to się zdarza to zwykle pozytywne rzeczy. Bywa że głosy pojawiają się na tyle nagle, że mnie straszą. Czy powinnam się martwić? A może to po prostu mój mózg trochę się nudzi i wysyła mi takie sygnały?
25 LAT ponad rok temu

Co wpływa na pewność siebie?

Każdy z nas chciałby być przebojowy i pewny siebie. jak do tego dojść? Warto wiedzieć przede wszystkim, co wpływa na naszą pewność siebie. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam,
nie piszesz od kiedy słyszysz te głosy. Martwisz się ,to zrozumiałe. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i nie zamartwiać się dłużej, skonsultuj się z psychiatrą, który z pewnością udzieli Ci szczegółowych wyjaśnień.
Pozdrawiam
Beata Jaszczak

0

Dzień Dobry,

Proszę nie czekać i udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego, celem zdiagnozowania opisanych objawów (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Życzę zwyczajnego powodzenia,
irena.mielnik.nadej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy