15-letnia córka z opóźnieniem psychoruchowym słyszy głosy

Dzień dobry mam problem że swoją 15 letnią corka. Od urodzenia jest chora opóźnienie psychoruchowe. Zawsze była dzieckiem strachliwym I wycofanym. Ma problemy z mowa I słabe napięcie miesniowe. Na swój wiek jest dojrzała ale w sprawach typu. Chłopa mi się podoba, interesuje się sexem, disco polo , koleżanki (ma jedną która ja odwiedza od czasu do czasu) chciała by chodzić na imprezy itd. Reszta jest sporo do tyłu nie czyta zna litery, pisze z tablicy. Nie bierze żadnych lekow. Jest pod opieką lekarzy specjalistów. Zanim pójdę do lekarza chciałam spytać tu. A mianowicie córką ostatnio zwierzyla mi się że słyszy głosy typu że ma się zabić, że ma uciec itp. Dodam że nie krzyczymy ma nią nie bijemy. Więc nie ma powodów żeby tak myśleć. Martwię się.

Witam
Proponuję zgłosić się z córką do psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej który zdiagnozuje opisane objawy i ustali dalsze postępowanie. Wizyta jest bezpłatna.
Pozdrawiam
Anna Szyda