Problemy z 9-letnią córką

Witam. Mam córkę 9 lat i ona zachowuje sie tak jakby w jej cialku byly dwie dziewczynki dobra i zla. A ta zla ma duza przewage. Jest ciagly krzyk awantury haos. Mowie do niej ze zrobimy tak i tak ona mi odpowiada dobrze a za dwie minuty ona mi mowi ze ja jej nic takiego nie mowilam. Rozmawia ze mna i jest ok smiejemy sie zartujemy i w jednej chwili ona na mnie z buzia wyskakuje ze tylko na nia krzycze ze na gorsza matke trafic nie mogla... :( pomozcie co robic ?

Witam
Proszę zgłosić się z córką do psychologa w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie otrzyma pani bezpłatną poradę oraz wskazówki odnośnie dalszego postępowania z dzieckiem.
Pozdrawiam
Anna Szyda