Jak rozmawiać z trzynastoletnią córką?

Dzień dobry mam problem z nastoletnią córką. Skończyła 13 lat i wyszło na jaw, że po kryjomu spotyka się z 16-letnim chłopakiem. On namawia ją do seksu, prosi żeby przyjechała na noc żeby nas oklamala. Nie pomagają rozmowy, kary, martwiny się i nie wiemy co dalej robić. Wyraża skruche mówi że się zmieni, płacze, jeździ na wagary do niego a my myślimy że jest w szkole. Proszę o pomoc

Witam
Proszę zgłosić się z córką do psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Wizyta jest bezpłatna. Psycholog po przeprowadzeniu rozmowy , odpowiednich testów oraz wywiadu z rodzicem przekaże wskazówki oraz porady odnośnie dalszego postępowania z córką. Być może zaproponuje terapię psychologiczną.
Pozdrawiam
Anna Szyda