Mój 5-letni syn chce zachowywać się jak niemowlak

Pytanie do psychologa dziecięcego.Mój prawie 5 -letni syn pije z butelki z smoczkiem,śpi z smoczkiem.Na nic moje prośby i grożby.Jestem wykończona.Nie chce sam jeść.Karmię go jak niemowlaka.Jest niejadkiem.Kiedy miał rok przeszedł zakażenie glistnicą.Jest jedynakiem,nie chodzi do przedszkola.Najlepiej ogląda filmy z pociągami na komputerze.Myślałam że w ten sposòb bardziej go nakarmię.Teraz tylko pociągi...Na jaką terapię i do kogo się zgłosić?Ogòlnie jest wesoły.rozmowny i sprytny.Liczy do sto w dwòch językach.Pisze litery.Zna kształty,kolory a nie umie i nie chce się uczyc podstawowych rzeczy.Chce byc malym dzidziusiem,mòwi....płakać mi się chce z tej bezsilności.

Witam
Proszę się zgłosić z dzieckiem do najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na spotkanie z psychologiem. Wizyta jest bezpłatna. Psycholog przeprowadzi wywiad oraz niezbędne badanie i obserwację dziecka i ustali dalsze działania lub przekaże wskazówki do postępowania z dzieckiem. Pozdrawiam
Anna Szyda